Wizyta mamy stomatolog w grupie Lisków!
13 maja grupę Liski odwiedziła mama Zuzi Pani Milena, która jest stomatologiem. Opowiedziała dzieciom jak należy dbać o zęby. Za pomocą figurki sticha pokazała jak prawidłowo myć ząbki oraz wytłumaczyła, które produkty spożywcze nie szkodzą zębom. Opowiedziała jakich przyrządów używa dentysta w swojej pracy, a także dzieci musiały rozwiązać zagadki o zębach. Teraz na pewno uśmiechy Naszych Lisków będą śnieżno- białe bo dzieciaki wiedzą jak o nie dobrze zadbać! (MM)

