Konkurs Recytatorski!
W IV edycji miejskiego przeglądu recytatorskiego pt."Bezpiecznie i zdrowo żyjemy w ekologicznym świecie" uczestniczyły dwie dziewczynki z koła recytatorskiego z naszego przedszkola: Zosia z grupy Wiewiórek oraz Zosia z grupy Sówek. Dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie w Przedszkolu Samorządowym Nr 22 w Białymstoku, zdobywając gromkie brawa i pochwały zgromadzonej widowni oraz jurorów przeglądu. Gratulacje!

