Czytanie przez rodziców u Lisków
Z cyklu "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato", grupę Lisków odwiedziła mama Marysi P. Przyniosła ze sobą "Baśnie" Hansa Christiana Andersena. Wybór padł na nie znają dotąd nikomu baśń pt: "Zupa z kołka od kiełbasy". Mimo iż była to długa i nie łatwa opowieść, dzieci w skupieniu wysłuchały do końca. Mamie Marysi serdecznie dziękujemy !!!(U.G.)

