Myszki w Muzeum Podlaskim

    Grupa Myszek wybrała się do Muzeum Podlaskiego w Ratuszu na pierwsze spotkanie ze sztuką . Dzieci miały okazję zobaczyć ciekawe wystawy i posłuchać opowieści o nich. Na koniec wizyty maluszki wzięły udział w warsztatach plastycznych podczas których pokolorowały swoje obrazy. Było dużo kreatywnej pracy, radości i zabawy. To było bardzo ciekawe wyjście i na pewno nie ostatnie. (U.M.)
 


Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Dzieci ustawiają się w jednym rzędzie. Dzieci siedzą na podłodze w muzeum. Dzieci oglądają eksponaty znajdujące się w gablocie. Dzieci słuchają instrukcji. Dzieci oglądają eksponaty znajdujące się w gablocie. Dzieci pracują przy stolikach. Dzieci pracują przy stolikach.