Festyn Rodzinny
W naszym przedszkolu po raz kolejny odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty. Spotkanie rozpoczęło się od występów wszystkich przedszkolaków. Dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze, po czym wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. Pogoda i goście dopisali znakomicie. Przybyli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie naszych przedszkolaków. Panie kucharki przygotowały pyszny poczęstunek, był bigos, smaczne i zdrowe przekąski. Rodzice przygotowali różnorodne ciasta, które szybko schodziły podczas kiermaszu ciast a cel był szczytny. Działający w naszym przedszkolu Klub Tatusia kolejny raz pozyskał dofinansowanie w postaci projektu z przeznaczeniem na budowę boiska dla dzieci z prawdziwego zdarzenia. Podczas festynu atrakcji było co niemiara: studio tatuażu, ogromne bańki mydlane i pracownia gniotków, wyspa skarbów w piaskownicy oraz , malowanie na folii. Nie zabrakło też zabaw tanecznych w wykonaniu pani z PAARO Wingee, która wraz z Parotem zachęcała całe rodziny do wspólnej zabawy.
Impreza była doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji i zabawy, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Był to dzień pełen radości, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że festyn się udał. Niech radość i uśmiech będzie podziękowaniem wszystkim za ich trud i poświęcony czas w przygotowaniu imprezy.
I wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy dołożyli się do kiermaszu ciast. Zebraliśmy 3087,52 zł. DZIĘKUJEMY 

Pieniądze zostaną przekazane Stowarzyszeniu na dofinansowanie boiska. Jesteście najlepsi !!!!!!

